Hambaravi

Muud teenused

Hambaravi narkoosis/sedatsioonis

Paljudel patsientidel seondub hambaraviga hirm ja sellega kaasnevad reaktsioonid. On ravijuhte, kus protseduurid võivad olla ülimalt ebamugavad. Sellistel juhtudel võib olla parimaks lahenduseks hambaravi sedatsioonis. See on hea võimalus säästa ennast stressist ja hirmust, mis protseduuridega kaasneks.

Hambaravi sedatsioonis eemaldab võimaluse, et patsiendi valukartuses tehtud tahtmatud liigutused või muud hirmust tulenevad reaktsioonid võiksid raviprotseduuri käigus probleeme tekitada.

Seoses sellega soovib osa patsiente kasutada sedatsiooni juhul, kui on tarvis eemaldada kõik tarkusehambad korraga. Ükshaaval eemaldamine tähendaks nelja visiiti ja igakordset taastumist, sest iga hamba eemaldamisele järgneb uus paranemisprotsess. Mure, et korraga kõigi tarkusehammaste eemaldamine on organismile veel suurem stress, on loomulik, aga erinevad uuringud on tõestanud, et tegelikult on taastumine kiirem, kui hambad eemaldatakse ühel visiidil. Lisaks ei tunne patsient protseduuri ajal ebamugavust ega valu.
Broneeri aeg telefoni või e-kirja teel.
Ravi teostavad: Dr. Piret Schults, Dr. Inna Korpan, Dr.Laila Luisk
Anestesioloog : Dr. Veiko Herodes

Sedatsioon alates 250. eur -/h Üldnarkoos alates 350.eur -/h

Sedatsioon on sobilik patsiendile kellel on:

Sedatsiooni vajalikkus ja sobivus patsiendile selgitatakse välja arstiga kohtumisel. Pidades silmas iga patsiendi soove ja protseduuri vajalikkust ning veendudes ,et hambaravi narkoosis on patsiendile kõige sobilikum, saab broneerida protseduuri aja. NB! Patsiendil ei tohi sedatsioonile tulles olla külmetushaigusi, sh palavikku, köha või nohu, tuleb arvestada, et enne protseduuri ei tohi kolm tundi süüa ega juua

Iga meditsiiniline protseduur on paratamatult seotud riskidega, mida tuleb endale enne protseduurile tulekut teadvustada. Ka hea tervisega patsiendid võivad peale üldnarkoosi tunda kerget iiveldust, vererõhu muutust või närvi- ja lihaspinget.
https://anesteesiaagentuur.ee/