Hambaravi

Muud teenused

Hammaste valgendamine

Kirurgiline protseduur hambaravis on näiteks hamba (nt. tarkusehamba) või selle juure eemaldamine. Lisaks hammaste eemaldamisele tähendab see ka kõiki kirurgilisi töid, mida suuõõnes teostatakse.

Enne eemaldamist tehakse kohaliku tuimestusega vastav koht tuimaks ja seetõttu on mittepõletikulise hamba eemaldamine enamasti valutu.

Hambasisene valgendus (1hammas, 1 seanss) 30.- eur

Individuaalne (laboris valmistatud) valgenduskape 120.- eur

Valgendusgeel 16.- eur

Valgendamine laseriga kabinetis (1 lõualuu) 150.- eur

Kodune valgendamine kapedega:

* Individuaalsed kaped- valmistatakse laboris ja need on korduvkasutamiseks.

* Hambaarsti käest tuleb lisaks osta valgendusgeelide komplekt.

* Kapesid hoitakse suus enamjaolt öösel.

* Valgendamiskuuri ajal püüdke hoiduda ohtrast pigmenteerivate toitude ja jookide pruukimisest (kohv, tee, punane vein, tumedad mahlad ja toidud).

* Raskesti eemaldatava tugeva pigmendi tekitab suitsetamine ning kuna happelised valgendusgeelid võivad lisada suitsetades tekkivatele ainetele kantserogeensust, siis suitsetajatele valgendavaid aineid ei soovitata.

* Püsiva tulemuse saavutamiseks kasutada kümne päeva jooksul.

Kabinetis valgendamine. Laservalgendamine.

Hammaste valgendamine toimub hambaravitoolis ning protseduuri käigus kantakse valgendusgeel hammastele. Geel aktiveeritakse kas UV lambi või laseri abil. Kokku kulub selleks umbes 1 tund ning kasutatakse tugevatoimelist ja kõrge konsentratsiooniga vesinikperoksiidi geeli.

Meeles tuleb ka pidada, et eri inimeste hambad ei värvu valgeks ühtemoodi. Tulemus sõltub eelkõige hammaste struktuurist. Valgendust tuleb vahel korrata.

Valgendamise efekt kestab umbes poolest aastast kuni mõne aastani, kuid see erineb vastavalt meetodile. Peale valgendust võib esineda hammaste tundlikkust ja igemete ärritust, kuid need kõrvalnähud kaovad mõne aja pärast. Tundlikkuse vähendamiseks on olemas spetsiaalsed hambapastad.

Valgendusgeelid ei muuda kroonide ja täidiste värvi ning ühtlasema tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik täidiste vahetus.

Valgendust ei soovitata tavaliselt alaealistele ning rasedatele või imetavatele emadele!

Endovalgendamise käigus täidetakse hammas seestpoolt valgendava massiga ning enamasti kasutatakse seda meetodit surnud hamba puhul, mille värvipigment elusatest hammastest erineb.

Parima hinna ja tulemusega Zoom valgendus!

169€

tavahind 249€

Hind sisaldab mõlema hambakaare protseduuri
protseduuriks kuluv aeg orienteeruvalt 1h ja 15min

Astu kevadele vastu säravate hammastega!

Või telefoni teel - 658 5677