Hambaravi

Muud teenused

Juureravi mikroskoobiga

Mikroskoop võimaldab oluliselt täpsemalt leida ja vaadelda kõiki pisemaidki detalile nii juureravis kui ka kaariese ravis ja proteetikas. Kõik väiksemadki mõrad ja muidu silma eest varju jäävad vead on tuvastatavad.

Juureravi s.h juurekanalite ümberravi on keerukad ja aeganõudvad protseduurid ning mikroskoobi kasutamine aitab arstil saavutada parimat tulemust. Ehk siis- maksimaalne suurendus, valgus, suurem tegutsemisala. Parem tulemus.

Juureravi vajavad need hambad, mille juurekanalis olevad närvid on kahjustunud. See võib juhtuda nii bakterite toimel kui ka trauma tagajärjel. Sellisel juhul avatakse juurekanalid , laiendatakse ning töödeldakse kanalinõelte ja medikamentidega, asetatakse põletikuvastane ravim ning ajutine täidis.

Juureraviks kulub reeglina 2-4 visiiti kuna see on keeruline ja aeganõudev. Seda eriti juhul, kui tegemist on mitmejuureliste hammastega või kõverdunud juurekanalitega. Ravitav hammas võib raviperioodi ajal olla tundlik. Ravi õnnestumisest võime rääkida alles ca 1 aasta möödumisel.

Broneeri aeg: Dr. Inna Korpan

Parima hinna ja tulemusega Zoom valgendus!

169€

tavahind 249€

Hind sisaldab mõlema hambakaare protseduuri
protseduuriks kuluv aeg orienteeruvalt 1h ja 15min

Astu kevadele vastu säravate hammastega!

Või telefoni teel - 658 5677